Skip to main content

Infopäev õpetajatele Lasnamäe Paviljoni näitusel

Hea õpetaja, kooli huvijuht ja õppejuht,

Olete soojalt oodatud eksklusiivsele ringkäigule Tallinna Kunstihoone Lasnamäe Paviljonis 29. November kell 16:00!

Üritusel osalemine on õpetajatele TASUTA, kestvus u 90 minutit.

 

Tallinna Kunstihoone näitused on tihedas dialoogis ümbritseva eluga, hõlmavad õppekava kõiki läbivaid teemasid ja toetavad üldpädevuste omandamist loomulikult ning mänguliselt. 

Näituse võtmesõnad: antiikmütoloogia, empaatia, emotsioonid, sisevaatlus, peresuhted, eneseväljendus, käsitöö, installatsioon, skulptuur, maal, kuraatorinäitus

Seekord keskendume haridusprogrammides kunstnike võimele olla tähelepanelikud iseenda ja üksteise suhtes ning seda teostel väljendada. Näituse on keskmes tähelepanek, et haprus on vaprus. Kuraator Tamara Luuki on huvitanud, kuidas läheb naistel (ja meestel) tänases maailmas. Teoseid uurides saavad meist enesekindlamad kunsti avastajad. Arendame endas ka (naiselikku) supervõimet: empaatiat. 

 

Põhikooli I astmele pakume “Vaatamise kooli” programme, alates 4. klassist on saadaval “Tõlgenduspidu”. Lähemalt loe siit.

 

Infopäevale palume registreeruda selle vormi kaudu. Tallinna Kunstihoone Lasnamäe Paviljon asub aadressil Jaan Koorti 24.

Näituse info https://www.kunstihoone.ee/programm/mis-saab-neist-armsatest-tudrukutest/

Uuri ka Lasnamäe Paviljoni piduliku avanädalavahetuse programmi 19-20. novembril: https://www.facebook.com/events/1130476117839462/?ref=newsfeed

Info haridusprogrammide kohta ja registreerimine:

publik@kunstihoone.ee

Näitust ning haridusprogramme tutvustavad Tallinna Kunstihoone hariduse kuraatorid Minni Moyle, Olesja Katšanovskaja-Münd ja Aljona Tubaleva. 

Tallinna Kunstihoone haridusprogrammid valmivad koostöös Sally Stuudio kunstikooliga