Tallinn Art Hall team 2017
Photo: Karel Koplimets

Contact

Tallinn Art Hall Fund

Vabaduse väljak 6, Tallinn 10146, Estonia

Reg: 90000127

Vat: EE100559671

 

(+372) 6442818

Mon—Fri, 10:00—17:00
info@kunstihoone.ee

Team

Taaniel Raudsepp

Director
taaniel@kunstihoone.ee
+372 58443547

Karolin Nummert

Project Manager
karolin@kunstihoone.ee
+372 57702311

Tamara Luuk

Curator
tamara@kunstihoone.ee
+372 56250197

Siim Preiman

Curator
siim@kunstihoone.ee
+372 53432526

Anneli Porri

Curator
Maternity Leave

Kaie Siilivask

Accountant
kaie@sisi.ee

Minni Hein

Educator

English and Estonian

Sally stuudio
publik@kunstihoone.ee

Darja Nikitina

Educator

Russian

darja@kunstihoone.ee

Annely Köster

Curator of educational programmes

Sally stuudio

annely@kunstikeskus.ee

Robert Jürjendal

Curator of SOOLO concerts

robirohi@gmail.com

Kersti Sõõrumaa

Gallery Assistant

kersti@kunstihoone.ee

(Wed 12:00–19:00, Thu–Sun 12:00–18:00)

Jaana Jüris

Installation Manager

Valge Kuup

jaana@valgekuup.com

Kaarel Eelma

Art technican

Valge Kuup

kaarel@valgekuup.com

Neeme Külm

Art technican

Valge Kuup

neeme@valgekuup.com

Villem Säre

Art technican

Valge Kuup

villem@valgekuup.com

Sveta Haan

Gallery Attendant
sveta@kunstihoone.ee

Galina Tikerpuu

Gallery Attendat

Lea Raus

Gallery Attendat

Ene Melts

Gallery Attendat