Tallinna Kunstihoone meeskond 2017
Foto: Karel Koplimets

Kontakt

SA Kunstihoone

Vabaduse väljak 6, Tallinn 10146

registrikood: 90014112

käibemaksukohuslase number: EE102046548
Konto: EE547700771002848955

 

Põhikiri, Nõukogu, Hanked

(+372) 58861955 (K — P, 12.00 — 19.00)
(+372) 6442818 (E — R, 09.30 — 17.00)

E—R, 10:00—17:00
info@kunstihoone.ee

 

Kassa:

K—P 12:00—18:45

Meeskond

Taaniel Raudsepp

Juhataja
taaniel@kunstihoone.ee
+372 58443547

Sirli Oot

Projektijuht

sirli@kunstihoone.ee

+372 58736841

Tamara Luuk

Kuraator
tamara@kunstihoone.ee
+372 56250197

Siim Preiman

Kuraator
siim@kunstihoone.ee
+372 53432526

Corina L. Apostol

Kuraator

corina@kunstihoone.ee

+372 56752345

Karolin Nummert

Projektijuht
Lapsehoolduspuhkusel

Minni Moyle

Publikuprogrammid

eesti ja inglise keeles

Sally Stuudio
publik@kunstihoone.ee

+372 51948419

 

 

Darja Nikitina

Publikuprogrammid
vene keeles
darja@kunstihoone.ee

Annely Köster

Publikuprogrammide kuraator
Sally Stuudio
annely@kunstikeskus.ee

Robert Jürjendal

SOOLO kontsertsarja kuraator

robirohi@gmail.com

Kersti Sõõrumaa

Galerii assistent

kersti@kunstihoone.ee

(K–P 12:00–19:00)

 

Jaana Jüris

Installatsioonijuht

Valge Kuup

jaana@valgekuup.com

Neeme Külm

Meister

Valge Kuup

neeme@valgekuup.com

Villem Säre

Meister

Valge Kuup

villem@valgekuup.com

Sveta Haan

Saalitöötaja

sveta@kunstihoone.ee

Galina Tikerpuu

Saalitöötaja