Skip to main content
Kunstihoone meeskond 2020
Foto: Kaisa Maasik

Kontakt

SA Kunstihoone kontor:

J. Koorti 22, 13623, Tallinn

 

registrikood: 90014112

käibemaksukohuslase number: EE102046548
Konto: EE547700771002848955

 

Põhikiri, Nõukogu, Arengukava

 

6442818 (K — P, 12.00 — 19.00)

51948419 (haridus- ja publikuprogrammid T—R, 12.00—19.00)

 

info@kunstihoone.ee

publik@kunstihoone.ee (haridus- ja publikuprogrammid)

 

Kassa (Jaan Koorti 24):

K—P 12:00—18:45

 

Meeskond

Paul Aguraiuja

Juhataja

paul@kunstihoone.ee

Madli Ehasalu

Projektijuht

madli@kunstihoone.ee

+372 5621 8422

Hanna-Antheia Stern

Projektijuht

hanna@kunstihoone.ee

+372 5662 5993

Tamara Luuk

Kuraator
tamara@kunstihoone.ee
+372 56250197

Siim Preiman

Kuraator
siim@kunstihoone.ee
+372 53432526

Corina L. Apostol

Kuraator

corina@kunstihoone.ee

+372 56752345

Minni Moyle

Haridusprogrammid

eesti ja inglise keeles

Sally Stuudio
publik@kunstihoone.ee

Olesja Katšanovskaja-Münd

Haridusprogrammid

vene keeles

olesja@kunstihoone.ee

Aljona Tubaleva

Haridusprogrammid

eesti ja vene keeles

Sally Stuudio

publik@kunstihoone.ee

Annely Köster

Haridusprogrammide kuraator
Sally Stuudio
annely@sallystuudio.ee

Robert Jürjendal

SOOLO kontsertsarja kuraator

robirohi@gmail.com

Jaana Jüris

Installatsioonijuht

Valge Kuup

jaana@valgekuup.com

Neeme Külm

Meister

Valge Kuup

neeme@valgekuup.com

Aksel Haagensen

Meister

Valge Kuup

Epp Aareleid

Tõlkija, tõlkekoordinaator

epp.aareleid@gmail.com

Kersti Sõõrumaa

Teenindusjuht

kersti@kunstihoone.ee

+372 6442818

(K–P 11:00–18:00)

Johanna Jolen Kuzmenko

Külastusjuht

johanna@kunstihoone.ee

Eva Oižinskaja

Külastusjuht

eva@kunstihoone.ee

Nadya Tjuska

Külastusjuht

nadya@kunstihoone.ee

Saara-Merilin Ehman

Külastusjuht (vanemapuhkusel)