Skip to main content
Kunstihoone meeskond 2020
Foto: Kaisa Maasik

Kontakt

SA Kunstihoone kontor

Vabaduse väljak 6, Tallinn 10146

registrikood: 90014112

käibemaksukohuslase number: EE102046548
Konto: EE547700771002848955

 

Põhikiri, Nõukogu, Arengukava

 

6442818 (K — P, 11.00 — 18.00)

51948419 (haridus- ja publikuprogrammid T—R, 11.00—18.00)

 

info@kunstihoone.ee

publik@kunstihoone.ee (haridus- ja publikuprogrammid)

 

Kassa (Vabaduse väljak 8):

K—P 11:00—17:45

Meeskond

Paul Aguraiuja

Juhataja

paul@kunstihoone.ee

Sirli Oot

Projektijuht

sirli@kunstihoone.ee

+372 58736841

Madli Ehasalu

Projektijuht

madli@kunstihoone.ee

+372 5621 8422

Hanna-Antheia Stern

Projektijuht

hanna@kunstihoone.ee

+372 5662 5993

Tamara Luuk

Kuraator
tamara@kunstihoone.ee
+372 56250197

Siim Preiman

Kuraator
siim@kunstihoone.ee
+372 53432526

Corina L. Apostol

Kuraator

corina@kunstihoone.ee

+372 56752345

Minni Moyle

Publikuprogrammid

eesti ja inglise keeles

Sally Stuudio
publik@kunstihoone.ee

Olesja Katšanovskaja-Münd

Publikuprogrammid

vene keeles

olesja@kunstihoone.ee

Annely Köster

Publikuprogrammide kuraator
Sally Stuudio
annely@sallystuudio.ee

Robert Jürjendal

SOOLO kontsertsarja kuraator

robirohi@gmail.com

Jaana Jüris

Installatsioonijuht

Valge Kuup

jaana@valgekuup.com

Neeme Külm

Meister

Valge Kuup

neeme@valgekuup.com

Aksel Haagensen

Meister

Valge Kuup

Kersti Sõõrumaa

Teenindusjuht

kersti@kunstihoone.ee

+372 6442818

(K–P 11:00–18:00)

Saara-Merilin Ehman

Külastusjuht

 

Johanna Jolen Kuzmenko

Külastusjuht

johanna@kunstihoone.ee

Eva Oižinskaja

Külastusjuht

eva@kunstihoone.ee

Sveta Haan

Saalitöötaja

svetlana@kunstihoone.ee

Epp Aareleid

Tõlkija, tõlkekoordinaator

epp.aareleid@gmail.com