Tallinna Kunstihoone meeskond 2017
Foto: Karel Koplimets

Kontakt

SA Kunstihoone

Vabaduse väljak 6, Tallinn 10146

registrikood: 90014112

käibemaksukohuslase number: EE102046548
Konto: EE547700771002848955

 

(+372) 6442818

E—R, 10:00—17:00
info@kunstihoone.ee

 

Kassa:

K—P 12:00—18:45

Meeskond

Taaniel Raudsepp

Juhataja
taaniel@kunstihoone.ee
+372 58443547

Karolin Nummert

Projektijuht
Lapsehoolduspuhkusel

Tamara Luuk

Kuraator
tamara@kunstihoone.ee
+372 56250197

Siim Preiman

Kuraator
siim@kunstihoone.ee
+372 53432526

Sirli Oot

Projektijuht

sirli@kunstihoone.ee

+372 58736841

Minni Hein

Publikuprogrammid

eesti ja inglise keeles

Sally Stuudio
publik@kunstihoone.ee

 

 

Darja Nikitina

Publikuprogrammid
vene keeles
darja@kunstihoone.ee

Annely Köster

Publikuprogrammide kuraator
Sally Stuudio
annely@kunstikeskus.ee

Robert Jürjendal

SOOLO kontsertsarja kuraator

robirohi@gmail.com

Kersti Sõõrumaa

Galerii assistent

kersti@kunstihoone.ee

(K–P 12:00–19:00)

 

Jaana Jüris

Installatsioonijuht

Valge Kuup

jaana@valgekuup.com

Kaarel Eelma

Meister

Valge Kuup

kaarel@valgekuup.com

Neeme Külm

Meister

Valge Kuup

neeme@valgekuup.com

Villem Säre

Meister

Valge Kuup

villem@valgekuup.com

Sveta Haan

Saalitöötaja

sveta@kunstihoone.ee

Galina Tikerpuu

Saalitöötaja

Ene Melts

Saalitöötaja