Tallinna Kunstihoone meeskond 2017
Foto: Karel Koplimets

Kontakt

Tallinna Kunstihoone Fond SA

Vabaduse väljak 6, Tallinn 10146

registrikood: 90000127

käibemaksukohuslase number: EE100559671

 

(+372) 6442818

E—R, 10:00—17:00
info@kunstihoone.ee

Meeskond

Taaniel Raudsepp

Juhataja
taaniel@kunstihoone.ee
+372 58443547

Karolin Nummert

Projektijuht
karolin@kunstihoone.ee
+372 57702311

Tamara Luuk

Kuraator
tamara@kunstihoone.ee
+372 56250197

Siim Preiman

Kuraator
siim@kunstihoone.ee
+372 53432526

Anneli Porri

Kuraator
Lapsehoolduspuhkusel

Kaie Siilivask

Raamatupidaja
kaie@sisi.ee

Minni Hein

Publikuprogrammid

eesti ja inglise keeles

Sally Stuudio
publik@kunstihoone.ee

 

 

Darja Nikitina

Publikuprogrammid
vene keeles
darja@kunstihoone.ee

Annely Köster

Publikuprogrammide kuraator
Sally Stuudio
annely@kunstikeskus.ee

Robert Jürjendal

SOOLO kontsertsarja kuraator

robirohi@gmail.com

Sveta Haan

Kassapidaja
sveta@kunstihoone.ee
tel: +372 58544109 (K—P, 12.00 — 18.00)

Jaana Jüris

Installatsioonijuht

Valge Kuup

jaana@valgekuup.com

Kaarel Eelma

Meister

Valge Kuup

kaarel@valgekuup.com

Neeme Külm

Meister

Valge Kuup

neeme@valgekuup.com

Villem Säre

Meister

Valge Kuup

villem@valgekuup.com

Galina Tikerpuu

Saalitöötaja

Lea Raus

Saalitöötaja

Ene Melts

Saalitöötaja