Skip to main content

Kunstihoone klubi

Sul on kunstihuvi? Tahaksid käia sagedamini näitustel? Tahaksid kunstist rohkem teada? Soovid anda oma panuse kunsti toetuseks?  Kui vastad ühelegi neist küsimustest jah, siis kutsume sind liituma Tallinna Kunstihoone klubiga. See on mõeldud just inimestele nagu Sina!

Liitu klubiga

Mida liikmelisus annab?

1. Klubi liikmed pääsevad meie kõigile näitustele ja publikuprogrammidele  tasuta.  Käi kasvõi iga päev, meil on selle üle väga hea meel. Liikmemaks, muide on ka üksjagu soodsam kui eraldi piletite ostmine.

 

2. Klubi liikmed saavad 5% soodustust Kunstihoones müüdavatelt kaupadelt sealhulgas raamatutelt Kunstihoone Lugemiku raamatupoes.

 

3. Klubi liikmed on hästi informeeritud. Kindlaim viis varakult teada saada, mida põnevat pakub näiteks järgmise aasta programm on liituda klubiga.

 

4. Korraldame spetsiaalseid üritusi klubi liikmetele. Saad kindlasti võimaluse kiigata meie köögipoolele ning kohtuda ja vestelda kunstnike ning kuraatoritega.

 

5. Oled meie hea partner ning toetaja kellelt küsime oma tegevuses nõu ja kelle nõu kuulda võtame.

Liikmemaks, liikmekaart?

Eraldi liikmekaarti ei ole. Kasutame selleks ID Kaarti. Klubi liikme soodustuse saamiseks võta see kunstihoonesse tulles palun kaasa.

 

Liikmemaksud on järgmised:

 

Täisliikmemaks on 32 eurot aastas.

 

Soodushinnaga soodusliikmemaks* on 24 eurot aastas

 

* Õpilased, üliõpilased, Eesti pensionärid, ajateenijad, puudega inimesed, Eesti Kunstnike Liidu liikmed, Eesti Kunstiõpetajate Ühingu liikmed.

 

 

 

Parim kink on kunst.

 

Kingi aasta jagu kunstielamusi lähedastele, partneritele, sõpradele! Klubi liikmelisuse kinkimiseks saad osta Kunstihoone kassast kinkekaardi! Lisainfo telefonil 58544109 (K-P)

 

Kas see on kõik?

Ei ole, klubi on uus asi. Töötame selle kallal pidevalt. Klubi tulevik ja sisu sõltuvad meist kõigist. Liikmete arvamus on meile oluline.

 

Anna meile teada, mida ootad Sina kunstihoonelt ja klubilt! Kirjuta klubi@kunstihoone.ee.