Skip to main content
Visuaal: Salto Arhitektuuribüroo

Ruumide rent

Aastail 2023–24 toimuvad Tallinna Kunstihoone ajaloolise hoone restaureerimistööd. Se perioodil toimub Kunstihoone näitusetegevus Lasnamäe paviljonis aadressil Jaan Koorti 24, mille projekteeris arhitektuuribüroo Salto.

 

Sõltuvalt toimuvast näitusest on meie ruume erinevateks sündmusteks võimalik üürida. Broneerimiseks palume helistada +372 56218422 (Madli Ehasalu) või kirjutada järgneva lingi kaudu:

Asukoht

Lasnamäe paviljon asub Lindakivi Kultuurikeskuse kõrval aadressil Jaan Koorti 24. Peasissepääs on ligipääsetav jalakäikale Lindakivi sillalt ning Jaan Koorti tänavalt.

 

Parkimisvõimalus on Lindakivi keskuse kõrval ja teiselpool Lindakivi silda kaubanduskeskuste kõrval aadressil Kalevipoja põik 8.

 

Meie juurde toovad bussid nr 7, 9, 13, 49, 42, 46 ja 67 Vabaduse väljakult tulles saab meie juurde bussipeatustest Estonia kontserdimaja vastas bussiga 67.

Ruumid

Paviljon on ühekorruseline ja oma vormilt sisehooviga ruut. Hoones asuvad garderoob ja vastuvõtulaud.

 

Paviljoni põranda pindala on 480 m2 ja lisaks on võimalik kasutada sisehoovi pindalaga 181 m2. Lagede kõrgused vahelduvad ruumides 2–8 meetrini.

 

Tualettruumid asuvad külgnevas kõrvalhoones. Iga toimuva näitusega saavad saalid uue kujunduse ja see loov unikaalse keskkonna igale üritusele.

Toetad kunsti

Korraldades oma ürituse meie juures, panustad kunsti ning näituste tegemisse. Lisaks saavad üritusel osalejad tutvuda nii Eesti kui ka rahvusvahelise kaasaegse kunstiga.