Skip to main content

Aare Tammesalu

SOOLO kontsertsari

Pühapäeval, 18. juunil kell 16.00 paneb Tallinna Kunstihoone näitusesaalid vibreerima tšellist Aare Tammesalu oma väljakutsuva SOOLO kontserdiga.

 

Aare Tammesalu esitab nii klassikalist repertuaari kui ka nüüdismuusikat, osaledes pidevalt festivalidel ja kontserdisarjades nii Eestis kui ka välismaal. Lisaks tegevusele ansamblite Resonabilis, Tobias Kvartett ja Reval Ensemble liikmena on ta aktiivne kontserdikorraldaja ja pedagoog. Aare Tammesalu on olnud ka Lepo Sumera, Eino Tambergi, Toivo Tulevi, Giovanni Bonato jt heliloojate teoste esmaesitaja.

 

Seekordne kontserdikava astub dialoogi Tallinna Kunstihoone näitusega „Globaalne kontroll ja tsensuur“, mis mõtiskleb tänapäeva tehnoloogia võimaluste üle tungida meie sisemaailma. Kuivõrd manipuleeritavad, kontrollitavad, mõjutatavad ja suunatavad me oleme? Kas ja kuivõrd me seda tajume? Nendele küsimustele on hea vastuseid otsida Tallinna Kunstihoones heliloojate Mirjam Tally, Marianna Liigi, Carl Vine ja Aare Tammesalu enda muusikat kuulates ning erakordselt mõtlemapanevat ekspositsiooni vaadates.

SOOLO kontserdid toimuvad koostöös Tallinna Kunstihoonega, kuraator on Robert Jürjendal.

Sissepääs kontserdile näitusepiletiga.

Facebooki sündmus