Skip to main content

BodyCombati treening

Reedel, 5. aprillil kell 18 toimub Tallinna Kunstihoones Liina Siibi näitusel „Paradiisi poliitika“ BodyCombati trenn Aleksandra Nevski juhatusel.

 

BodyCombat põhineb enesekaitsevõtetel ja võitluskunstidel ning sisuliselt on tegemist ägeda võitlusega muusika saatel. BodyCombat parandab keha füüsilist vormi, arendab lihasvastupidavust ja jõudu. BodyCombat tugevdab käsi ja jalgu, ülakeha treenitakse käe- ja küünarnukilöökide ning enesekaitseliigutuste kaudu. Tegu on rasvapõletava treeninguga! Treening sobib nii algajatele, edasijõudnutele, noorematele, vanematele, lastele, meestele ja naistele!


Treener Aleksandra Nevski on 30-aastane kaheksandat aastat Soomes elav Eesti kodanik, kes elab seal koos kass Britta ja elukaaslase Ronaldiga. Hetkel teenib ta leiba personaaltreeneri ja rühmatundide läbiviijana. Eelnevalt oli ta pikalt maaler ja laste judo treener. Aleksandra on tegelnud spordiga terve oma elu, milleks on olnud judo ning nüüdseks jõusaal ja fitness. Ta on alati rõõmsameelne ning jutukas, väljakutseid ei karda ning tahab muuta maailma paremaks paigaks!

 

Treening kestab 60 minutit, palume kaasa võtta kerged treeningriided ja jalanõud, võimalusel ka oma treeningmatt. Sissepääs näitusepiletiga.