Skip to main content

“Drink and draw”. Akti joonistamise sessioon Tallinna Kunstihoones

Drink & Draw ehk Joo & Joonista organiseerib erinevate teemadega modelli joonistussessioone teatrites, kaubanduskeskustes, näitusesaalides, võimlates, koolides.

 

D&D üritustesarja korraldab Eestis hollandlane Toon Vugts, kes on sündmusega ühendanud oma lemmiktegevused. Toon töötab vabakutselise illustraatorina (vaata lisa: www.betoon.be) ning on nüüdseks Eestis elanud ja joonistanud juba pikemat aega.

 

Esmakordselt Tallinna Kunstihoones toimuval joonistussessioonil The Nudist Sessions IV ümbritsevad joonistajaid näituse „Juubelikevad 2018“ teosed. Sündmuse kestuseks on 2 tundi. Sissepääs joonistuskursusele maksab 10.00 eurot, piletid kassast. Peenjoogivabrik Nudist kostitab osalejaid jookidega (piletihind sisaldab kahte jooki). Oodatud on 25 kunstisõpra – registreeruda saab ürituse Facebooki lehel siin. Palun võta kaasa oma joonistustarbed, väheses koguses joonistusaluseid ja molberteid on osalejatele kohapeal olemas. Esimestele tulijatele jagub kindlasti!

 

D&D eesmärgiks on jagada joonistamise rõõmu ning armastust paberi ja kunsti vastu. Boonuseks on ühine ajaveetmine koos toredate ja huvitavate inimestega!

“Drink and Draw” ehk “Joo ja joonista” on mitmel pool maailmas harrastatav joonistussessioonide sari, kuhu on oodatud kõik, kel pliiats peos püsib.