Skip to main content

Kevadnäitusele kandideerimine on avatud!

Tallinna Kunstihoone kutsub kandideerima Eesti Kunstnike Liidu 24. aastanäitusele, mis toimub ka tänavu Lasnamäe paviljonis. Kandideerimisavaldusi võtame vastu 2. märtsini veebikeskkonnas https://kunstihoone.typeform.com/kevadnaitus2024.

 

Kevadnäitus 2024 toimub tänavu Lasnamäe paviljonis 1. juunist 28. juulini 2024. Osalema on oodatud kõik Eestis tegutsevad kunstnikud oma 2023. ja 2024. aastal valminud maali-, graafika-, skulptuuri-, installatsiooni-, video-, foto- või digitrükiteostega, mida ei ole esitatud varasematele kevadnäitustele. Uues näitusemajas Lasnamäel on lisavõimalusena ka sisehoov, kus saab eksponeerida ilmastikukindlaid väliskulptuure. Žürii valib laekunud taotluste hulgast näitusele ligikaudu 50 osalejat.

 

Traditsiooni jätkates on igale esinejale ette nähtud kuni kahemeetrine väljapanekupind. Teoste arvu kunstniku ekspositsioonis ja nende asukoha näituseruumis otsustab näituse kujundaja.

 

Näitusele kandideerimiseks palume kunstniku ja tema teos(t)e andmed sisestada veebikeskkonda https://kunstihoone.typeform.com/kevadnaitus2024 4. jaanuarist kuni 2. märtsini 2024.

 

Taotlusvormi täitmisel tekkivaid küsimusi aitab lahendada Eesti Kunstnike Liidu sekretär-juhiabi Cloe Jancis. E-post: ekl@eaa.ee, tel: +372 6273630.