Skip to main content

Korr-korr #3. Üle prahi kollektiiv

Pühapäeval, 24. septembril kutsume teid osalema Lasnamäe paviljoni toiduteemalise üritustesarja „Korr-korr“ kolmandas töötoas, mida viib läbi Üle Prahi kollektiiv. Alustame toiduprogrammiga kell 15 ning kokkame ja sööme koos kuni kella 19-ni. Üle Prahi kollektiiv pakub prügikastist päästetud toitu, jagab oma lemmikretsepte ja tutvustab prügikastist toidu päästmise tagamaid. Üritusel osalemine on tasuta!

 

Üle Prahi kollektiiv (alates 2019) on muutuv kooslus inimesi, kes huvituvad erinevatest toidu ja -aktivismiga seotud teemadest. Koos päästetakse prügikastist toitu, õpitakse erinevaid säilitamispraktikaid, tegeletakse linnaaianduse ja -korilusega ning jagatakse oma lugusid, retsepte ja nippe toidulaua ääres.

 

„Korr-korr“ on loengute, töötubade, vestluste ja ühiskokkamiste sari, mille raames astuvad Kunstihoone Lasnamäe paviljonis üles erinevad loojad ja mõtlejad, kelle töös on eriline koht toidul, selle valmistamisel ja jagamisel. Käesoleval sügisel korisevad Ulla Juske, Eva Järve, Hanna Piksarve, Maria Muuki, Sandra Kosorotova ja Üle Prahi kollektiivi kõhud.

 

Tule Kunstihoonesse, kunst avardab maailma!