Skip to main content

Kunstihoone otsib uut juhti

Sihtasutus Kunstihoone ootab oma meeskonda

 

JUHTI,

 

kellega jätkata juba alustatud murrangut kunstiväljal, viia Eesti üks olulisemaid kunstiasutusi uutesse avarustesse, kõnetada maailma meie ümber ja võita kunstile südameid juurde.

 

Ootame Sind meie meeskonda, kui Sind paelub:

– kaasaegse kunsti näituseasutuse juhtimine;

– Eesti kunstielu edendamine ja hoidmine rahvusvahelises vereringes;

– koostöö erinevate kultuurivaldkondade vahel ja aktiivse dialoogi hoidmine publikuga;

– kunstivaldkonna nimel kõnelemine ühiskonnas laiemalt.

 

Sobid ametisse, kui Sind saab kirjeldada kui liidrit, võimekat visionääri, kellel on oskus tuua inimestes välja parim, juhtida kaasavalt ja usalduse põhiselt. Juhi töö teeb sujuvaks, kui sul on arusaam avaliku sektori töö korraldusest ja kultuurielu toimimisest, tugev akadeemiline vundament (soovitavalt vähemalt magistrikraad), toimiva meeskonnatöö kogemus, avaliku esinemise oskus ning valdad kõrgel tasemel eesti ja inglise keelt. Kasuks tuleb raha- ja haldustarkus ning kogemus suurprojektide läbiviimisest.

 

SA Kunstihoone on asutatud 1934 ja on täna suurimaid Eesti kunsti produtsente. Meie eesmärgiks on kaasaegse kunsti edendamine ja tegelemine ühiskonnas aktuaalsete küsimustega,  mitmekülgse programmi loomine ning ligipääsetavuse tagamine. Aitame kunstnikel luua näitusi ja ning kuraatoritel mõtestada  nüüdisaega kõnetavat kunstipärandit. Aastas toimub 15 kuni 17 näitust kolmel näitusepinnal Tallinna keskväljakul — Kunstihoones, Linnagaleriis ja Kunstihoone galeriis.

 

Sinu peamiseks ülesandeks saab SA Kunstihoone juhtimine, uute kohalike ja rahvusvaheliste arenguvõimaluste leidmine, meeskonna eestvedamine, võrgustiku arendamine koos oma valdkonna asjatundjatega ning Kunstihoone maine hoidmine ja tuntuse kasvatamine.

 

Omalt poolt pakume:

 

  • võimalust muuta juhtimine loominguks;
  • väärilist kompensatsioonipaketti;
  • mõnusat töökohta Eesti täna ühes kiiremini arenevas linnas;
  • innustavat ja motiveeritud meeskonda.

 

Kandideerimiseks palun saada oma CV või portfoolio hiljemalt 14. maiks aadressil konkurss@kunstihoone.ee.

 

Enese tutvustusele palun lisa motivatsiooni ja visiooni illustreeriv mõttearendus seitsmel slaidil. Slaidid peaksid aitama leida vastuse küsimustele, milliseid olemasolevaid suundi ja tegevusi juhina kindlasti jätkad ning mida uut tood kaasa. Lisaks, millega paistab Kunstihoone maailma meedias silma aastal 2025?

 

Lõppvooru pääsenud kandidaate ootame tutvustavasse töötuppa, mille viib läbi karjäärinõustaja ja psühholoog Tiina Saar-Veelmaa. Kõigile lõppvooru pääsenud kandidaatidele pakume võimalust individuaalseks tagasisideks.

 

Asukoht:                      Tallinn

Tööaeg:                        täistööaeg

Tööle asumise aeg:   esimesel võimalusel

 

Lisainfo:

 

Maria-Kristiina Soomre (nõukogu esimees)

maria-kristiina.soomre@kul.ee

tel. 53044704