Skip to main content

Kuraatorituur näitusel “Tänapäeva armastus”

Laupäeval, 19. juunil kell 14 on harukordne võimalus külastada näitust „Tänapäeva armastus ehk Armastus külma intiimsuse ajastul“ koos kuraator Katerina Gregosega!

 

Näitus uurib armastust ja intiimseid suhteid ühismeedia, neoliberaalse kapitali, üleilmastumise ja internetiajastul. Vaatluse all on ühiskondlikud seaduspärasused ja väljakutsed, aga ka võimalused, mida internet, ühismeedia ning nüüdne koroonapandeemia meile intiimsuhetes pakuvad. Kuraator Katerina Gregos ütleb: „Näitus kutsub meid üles mõtisklema selle üle, kuidas üha linlikumast ja digivõrguga ühendatud eluviisist tuleneva süveneva võõrandumise, individualismi ja üksilduse ajal taastada tähendusrikkad suhted ning tingimusteta armastuse kui suure emotsionaalse jõu ja tugeva psühholoogilise sideme, mis annab elule tähenduse nõnda, nagu ei ükski teine suhtlusvorm, „ese“ või kogemus? Kuidas päästa armastus kapitali ja korporatiivse tehnitsismi küüsist?“
Ringkäik toimub inglise keeles, kestus 1h, sissepääs näituse piletiga. Kunstihoone ja selle galeriide ligipääsetavuse ning piletiinfo leiad kodulehelt.
Tule Kunstihoonesse, kunst avardab maailma!