Skip to main content

Liis Viira

SOOLO kontsertsari

Pühapäeval, 9. Oktoobril kell 16:00 astub Tallinna Kunstihoones SOOLO kontsertsarjas üles Liis Viira, kes esitab oma lo­-fi live ­kompositsiooniprojekti “Liz Wirestring” harfile ja looperitele.

 

Liz Wirestring on harfi ja looperitega underground lo-fi live-kompositsiooniprojekt. Liz Wirestringi nime taga peitub harfimängija ja helilooja Liis Viira. Projekt on mõeldud vastanduma muusikailmas levinud standarditele, kus on oluline kvaliteetne valmisprodukt ning selle reprodutseerimine. Liz Wiretsringi looperiprojekt on seega omamoodi laboratoorium ja katsetuste ning eksimuste põrandaalune ala. Kõik Liz Wiretsringi muusikapalad on loodud käesolevas hetkes.

 

Liis Viira on helilooja, harfimängija ja improviseerija, kes lisaks muusikale loob ka animatsioonfilme ning tunneb huvi interdistsiplinaarsuse vastu. Liis on loonud teoseid nii soolo-, kammer-, kui ka suurematele koosseisudele nagu kammerkoor ja sümfooniaorkester. Ta mängib harfi Eesti Riiklikus Sümfooniaorkestris ja ansamblis Una Corda. Improviseerijana on ta algatanud sooloprojekti nimega Liz Wirestring, kus kasutab harfile lisaks loopereid.

 

soundcloud.com/liisviira
vimeo.com/liisviira

 

SOOLO kontserdid toimuvad koostöös Tallinna Kunstihoonega, kuraator Robert Jürjendal.

Sissepääs kontserdile näitusepiletiga.