Skip to main content

Puunikerduse töötuba kunstnik Jan Lütjohanniga kell 18

28. oktoobril kell 13 ja 18 kutsub kunstnik Jan Lütjohann kõiki huvilisi osalema puidunikerdamise töötoas Tallinna Linnagalerii näitusel “Mändfulness”!

 

Sündmus sisaldab puunikerdamist ja mõnusat jutuvestmist. Osalejad saavad õppida noaga puidu nikerdamist, kasutades Tallinna linnast korjatud puidust pulki ning teritada nuge Tallinnast leitud kivide abil. Lütjohanni teos “Päevavalgus, jäljed, jutud” on osa grupinäitusest “Mändfulness”, mille kohta saab täpsemalt lugeda digigiidist.

 

Jan Lütjohann (1987) on saksa skulptor ja pedagoog, kes elab ja töötab Soomes. Ta uurib oma loomingus sageli käsitööriistade võimalusi ja piiranguid ning eelindustriaalseid töömeetodeid. Lütjohanni jaoks kannavad sellised tehnoloogiad endas olulisi võimalusi ka tänaste ja tulevaste tavade jaoks. Tema hiljutiste näituste hulka kuuluvad „Things that Contain“ MUU galeriis Helsingis (2021), „Time and Other Resources“ galeriis Galleria Sculptor Helsingis (2019) ja “A Little Bit, Every Day” (koos Uku Sepsivartiga) Hobusepea galeriis Tallinnas (2018).

 

Töötoas saab osaleda korraga kuni 6 inimest. Vajalik on eelregistreerumine enne 27. oktoobrit siin.

Kui oled end sündmusele registreerinud, kuid ei saa siiski osaleda, siis palume kindlasti sellest esimesel võimalusel teada anda külastusjuht Hannale: kh@kunstihoone.ee

 

Töötuba toimub tasuta, inglise keeles. Töötoas osalemiseks ei ole vajalikud eelnevad tehnilised teadmised ega oskused. Juhime tähelepanu, et terariistadega töötamisel on oluline, et osalejad nõustuksid järgima ohutusjuhiseid, mis edastatakse töötoa alguses.

 

Kestus: 90 min

 

NB! Sisenemiseks palume esitada üks järgmistest tõenditest:
1. COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
2. COVID-19 läbipõdemise tõend

 

Tallinna Kunstihoone ligipääsetavuse ja külastusinfo:

Facebooki sündmus