Skip to main content

SÕBER PLANEET, SÕBER KUNST. Kunstihoone lastelaager

14.-16. augustil toimub Tallinna Kunstihoone linnalaager, kuhu ootame 8-12-aastaseid eesti ja/või vene keelt rääkivaid lapsi!

 

Sukeldume põneva kaasaegse kunsti maailma ja uurime seeläbi meid kõiki puudutavaid küsimusi. Kuidas elada nii, et loodus ei kaotaks? Kuidas luua planeedisõbralikku kunsti? Kõnnime Kunsti ja Elu piiril nagu tsirkuseartistid köiel. Uurime põhjalikult näitust, mängime, arutleme ja loome oma teosed. Näiteks valmistame ise paberit, loome leidobjektidest kompositsioone ja meisterdame päris oma märkmiku!

 

Siim Preimani kuraatorinäitus “Hea olemise kunst” toob kokku kunstnikud, kes loovad planeedi ja inimeste suhtes sõbralikke teoseid. Saame teada, millised on nende kahtlused, kõhklused ja valikud. Näeme, et kunstnikud võivad valmistada võrratuid kunstiteoseid materjalidest, mida paljud peaks prügiks (Dylan Ray Arnold), tuua meieni muidu märkamatuks jäävate inimeste lugusid (Eleonore de Montesquiou), teha harjutusi oma arvamuse avaldamiseks (Liina Pääsuke) või näiteks arendada loomingulist koostööd kobraste ja mesilastega (Uku Sepsivart).

 

Tasu: 45 EUR – sisaldab sooja lõunasööki, õhtuoodet ja töövahendeid.

 

Täpsem info saadetakse kõikidele registreerunutele e-maili teel!

 

Eelregistreerimiseks kirjuta: publik@kunstihoone.ee või darja@kunstihoone.ee (vene keeles).