Skip to main content

SOOLO / Ain Agan

Pühapäeval, 31. oktoobril kell 16.00 esineb Tallinna Kunstihoones kontserdisarja SOOLO raames kitarrist Ain Agan ja tema meeleolukad sügismaastikud!

 

Ain Agana senise originaalloomingu teekonda tähistavad eri koosseisusega salvestatud albumid „Ramp“, „Ain Agan ja Tallinna Filharmoonia Kammerorkester“, „Pictures“, „Now I Know“ ja „AganagA“. Sugugi vähem tähtis ei ole ka tema praeguste koostööpartnerite nimekiri: Maian Kärmas, Mari Jürjens, Lembit Saarsalu, Raivo Tafenau, Kristjan Randalu, Riho Sibul, Tõnis Mägi, Jaak Tuksam, Vaiko Eplik, Andre Maaker, Mihkel Mälgand, Teemu Viinikainen, Mika Kallio ja keelpillikvartett Prezioso.

 

Soolo kontserdisarja raames esitusele tuleva kavaga teeb Agan omamoodi debüüdi, kus musitseerib erinevatel ja Eestis harva kasutatavatel instrumentidel nagu fretless-kitarr ja baritonkitarr.
 
Viljandi kitarrifestivali ühe asutaja ja loomingulise juhina on Ain Agan festivali raames produtseerinud mitmeid uudisloomingu projekte: „Kaheksa & Prezioso“, „Eesti Kitarrilegendid ja Tallinna Kammerorkester“, „Eesti Filharmoonia Kammerkoor ja kitarrisolistid“, „Sui“, „Laulvad kitarrid Vol. I ja Vol. II“ ning „GuitArte“.

 

SOOLO kontserdid toimuvad koostöös Tallinna Kunstihoonega, kuraator Robert Jürjendal.

 

Sissepääs Kunstihoone näitusepiletiga või eelmüügist.

 

NB! Kontserdile sisenemiseks tuleb esitada üks järgmistest tõenditest:
1. COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimise tõend
2. COVID-19 läbipõdemise tõend

 

Tallinna Kunstihoone ligipääsetavuse ja külastusinfo leiad siit.