Skip to main content

Vabariigi aastapäev Tallinna Kunstihoones!

Eesti Vabariigi 102. sünnipäeval on Tallinna Kunstihoone, Tallinna Linnagalerii ning Kunstihoone galerii külastajatele avatud 9:00.-16:00!

 

Kunstihoones on viimast päeva on võimalus külastada näitust „Sõna mõjutus: puue, suhtlus, katkestus“, mis koondab kunstnike, graafiliste disainerite, kirjanike ja aktivistide loomingut ning tõstab esile olulised vaatenurgad, mis mõtestavad puuet millegi enama kui vaid häbimärgistatud „seisundina“. Väljapaneku kuraatorid peavad oluliseks murda puuetega seotud eelarvamusi ning seetõttu valisid nad näitusele puuetega kunstnike teosed, mida on eksponeeritud maailma tippgaleriides Guggenheimist Tate’ini. „Kunstnike töid uurides nägime, et need kõik puudutavad keelt ja suhtlust. Keel aitab teha puude nähtavaks ja selle kandjat kaasata, aga võib muuta selle ka nähtamatuks ja tõrjutuks,“ kirjeldasid Kim ja Van Tomme.

 

24. veebruaril toimub näitusel „Sõna mõjutus“ kaks ringkäiku:

13:00 eesti keeles
13:30 vene keeles

 

Kunstihoone galeriis on avatud Laura Kuuse isikunäitus „Armas Algoritm,“ ning Tallinna Linnagaleriis Ede Raadiku isikunäitus „Parim, kes sa kunagi oled“. Sissepääs kõikidele näitustele tasuta!

 

Kaunist Vabariigi aastapäeva!

Facebooki sündmus