Skip to main content

DhmR BriCOOLaaž a Dick head man Recørds Session

Neljapäeval, 2. novembril kell 18.30 kutsume teid Camille Laurelli tuurile Linnagalerii näitusel “Brikollaaž”, mille käigus saavad osalejad sukelduda Silent Disco kõrvaklappide kaudu kunstniku kureeritud muusikalisele rännakule. Tuuri playlist on kokku pandud Dick head man Records plaadifirma alla kuuluvatest helipaladest. Lisaks avab Laurelli oma muusikalise praktika tagamaid ning kohapeal on võimalik tutvuda DhmR’i publikatsioonide, tekstide ja muude põnevate materjalidega. Tuur on inglise keeles ja kestab umbes tund aega.

 

Tuurile järgneb algusega kell 20.00 Dick head man Records’i erisessioon kultuuriklubis Winkel, aadressil Suur-Karja 8. Õhtuse helitausta eest vastutavad DJ nextraxx & Harry Hummer, kelle mitmekesisest playlistist võib loota midagi põnevat erinevate žanrite austajatele. Erikülalisena astub üles MC Same Me.

DJ Nextraxx on DhmR Recordsi muusik, kes on tuntud oma dünaamiliste DJ set’ide poolest, kus ta ennastunustavalt ringi hüpeldes laseb sul ühel hetkel karelda mõne prantsuse hiphop-loo taustal, järgmisel hetkel aga sukelduda mõnda veelgi segasemasse 70ndate elektroloosse.

 

Harry Hammer a.k.a ɹәɯɯnႡ ʎɹɹɐႡ a.k.a Harry Hummer, keda tuntakse ka Harry Hamsteri või Big H nime all, sai alguse juhusest, püüdes rakendada aastate jooksul vaid radiaatorilainetel ja 12 V patareidel elus püsimise kogemust kõrgmoemaailma madalamate tegijate seas. Vabastiilis salasalvestised demokraatia lammutamisest digimaailmas. Harry sündis 2012. aastal ning loob endiselt muusikat ja astub aeg-ajalt üles ka DJ-na. Harry elab praegu Tallinnas ning töötab vabakutselise kunstniku, helilooja ja helikujundajana elule ja teatrile.

 

MC Same Me kasvas üles loomingulises kollektiivis Plants & Lizards, mis asutati 2019. aastal Prahas. Tema ainulaadne räppimine ja muusikaproduktsioon on mõjutatud lapsepõlvekogemustest Lõuna-Londonis ja Brightonis. MC Same Me’d inspireerivad sotsiaal-anarho-radikaalne aktivism ning kohalikud pungi, reggae, hiphopi, jazzi ja new age’i liikumised. Same Me juhib tähelepanu marginaliseeritud kogukondadele ja seab kahtluse alla süstemaatilise eksistentsialismi.

 

Mõlemad üritused on kõigile tasuta!

Facebooki sündmus