Skip to main content

Drink and Draw. The Physique Session Tallinna Kunstihoones

Drink & Draw ehk Joo & Joonista organiseerib erinevate teemadega modelli joonistussessioone teatrites, kaubanduskeskustes, näitusesaalides, võimlates, koolides.

 

D&D üritustesarja korraldab Eestis hollandlane Toon Vugts, kes on sündmusega ühendanud oma lemmiktegevused. Toon töötab vabakutselise illustraatorina (vaata lisa: www.betoon.be) ning on nüüdseks Eestis elanud ja joonistanud juba pikemat aega.

 

Tallinna Kunstihoones toimuval joonistussessioonil The Physique Session ümbritsevad joonistajaid näituse “Üks kuu Kanadas” teosed.

 

Sündmuse kestuseks on 2 tundi. Sissepääs joonistuskursusele maksab 13 eurot, piletid kassast. Pileti hind sisaldab kahte jooki. Oodatud on 25 kunstisõpra. Palun võta kaasa oma joonistustarbed, väheses koguses joonistusaluseid ja molberteid on osalejatele kohapeal olemas. Esimestele tulijatele jagub kindlasti!

 

D&D eesmärgiks on jagada joonistamise rõõmu ning armastust paberi ja kunsti vastu. Boonuseks on ühine ajaveetmine koos toredate ja huvitavate inimestega!

 

“Drink and Draw” ehk “Joo ja joonista” on mitmel pool maailmas harrastatav joonistussessioonide sari, kuhu on oodatud kõik, kel pliiats peos püsib.