Skip to main content

Korr!-Korr! #5. Lambapada Tamara Luugiga!

Näituse “Ülemlaul” viimasel lahtioleku päeval, pühapäeval 19. mail algusega kell 16.00 ootab kuraator Tamara Luuk kaasa lööma lambapaja ühissöömises.

 

Üritustesarja “Korr-korr” viies ühiskokkamisõhtu Lasnamäe paviljonis on pühendatud Kunstihoone tublidele haridustöötajatele, Aljona Tubalevale, Olesja Katšanovskaja-Mündile ja Minni Heinale, kes kasvatavad peale järeltulevaid näitusekülastajaid.

 

Raul Meele ja Krzysztof Piętka ühisnäitusel „Ülemlaul“ Tallinna Kunstihoone Lasnamäe paviljonis põimuvad pilt, sõna ja heli tervikusse, mis on – nagu elugi meie ümber – ühtaegu õudust ja ülevust tekitav. Näituse kuraator on Tamara Luuk küsib, kuidas saakski „Ülemlaul“ olla ilma inimeseks olemise helget poolt puudutamata, on see ju üks kaunimaid armastusest kõnelevaid piiblitekste? Ega saagi. Mis sest, et meie aeg lisab õrnadele tunnetele oma kuuma ja külma ennustamatut vaheldumist ning meie laulude laulud ei pääse tumedusest.

 

„Korr-korr“ on loengute, töötubade, vestluste ja ühiskokkamiste sari, mille raames astuvad Kunstihoone Lasnamäe paviljonis üles erinevad loojad ja mõtlejad, kelle töös on eriline koht toidul, selle valmistamisel ja jagamisel. Varem on korisenud näiteks Ulla Juske, Eva Järve, Hanna Piksarve, Maria Muuki ja Üle Prahi kollektiivi kõhud.
Facebooki sündmus