Skip to main content

Näituse “Hellalt hoia mind” lõpunädalavahetus

23. ja 24. septembril kutsume teid osalema näituse „Hellalt hoia mind“ lõpunädalavahetusel! Toimuvad kuraatorituurid eesti ja inglise keeles, vestlusring näitusel osalevate kunstnikega ning Maija Mustoneni performance’id, samuti saab näituse viimasel päeval osa võtta programmist „Korr-Korr“, mida viib läbi Üle Prahi kollektiiv. Päeva lõpetavad Ats Kruusing, Eke Ao Nettan, Erik Hõim performance’iga „Fields in May”.

 

23. september
◦ 14.00 – kuraatorituur eesti keeles
◦ 15.30 – vestlusring kunstnikega. Osalevad Hanna Piksarv, Marko Mäetamm, Sandra Kosorotova ja Sarah Nõmm. Vestlust juhib Siim Preiman.
◦ 17.00 – Maija Mustoneni performance, registreeru siin https://doodle.com/meeting/participate/id/enO3pA7a/vote
◦ 18.00 – Maija Mustoneni performance
24. september
◦ 12.00–19.00 – Üle Prahi kollektiivi programm
◦ 14.00 – kuraatorituur inglise keeles
◦ 17.00 – Maija Mustoneni performance
◦ 18.00 – Maija Mustoneni performance, registreeru siin https://doodle.com/meeting/participate/id/enO3pA7a/vote
◦ 19.00 – Ats Kruusingu, Eke Ao Nettani ja Erik Hõimu performance „Fields in May“

 

„Fields in May“ on Ats Kruusingu, Eke Ao Nettani ja Erik Hõimu performance, mis kujutab endast lugu jagatud soovidest, püüdlustest ja muudest üldinimlikest iseärasustest. Mõne asjani on raske küündida, mõne teiseni aga vaat et võimatu. Kui selgub, et mõni eesmärk on saavutamatu, ei tähenda see, et püüdlus selle poole oleks olnud asjatu. Hüppa üles, et jõuda alla.

 

Etendatav teos valmis kunstnike omaalgatuslikus residentuuris Bratislavas ning esietendus Praha vanalinnas asuva Pražské kreativní centrumi ruumides.
Erik Hõim (2001), Eke Ao Nettan (2000) ja Ats Kruusing (1999) on kunstnikud, aga eestkätt ikkagi sõbrad. Nende ühisloomingus toob igaüks lauale oma individuaalsed kunstialased oskused, et need siis teose loomisel omakorda unustada.

 

Tule Kunstihoonesse, kunst avardab maailma!
Facebooki sündmus