Skip to main content

Näituse “Pea ees!” finissage: Jazzkaare linnaruumiprojekt

Tallinna Kunstihoone Lasnamäe paviljonis on viimast nädalavahetust avatud rahvusvaheline grupinäitus “Pea ees!”. Näituse viimasel laupäeval kutsume teid giidituuridele ja Jazzkaare raames toimuvale linnaruumiprojekti kontserdile, kus esinevad Laura Rulli ja Siim Hendrik Saar.

 

Programm algab 29. aprillil kell 13.00 Laura Rulli ja Siim Hendrik Saare kontserdiga.
Sellele järgnevad giidituurid näitusel kell 14.00 eesti keeles ja 16.00 vene keeles.

 

Üritus on kõigile tasuta!

 

Tallinna Kunstihoone Lasnamäe paviljonil on rõõm olla osa Jazzkaare kaasavast linnaruumiprojektist ning anda võimalus noortele muusikutele jagada oma loomingut.
Üles astuvad Laura Rulli ja Siim Hendrik Saar, kes saavad kokku enamasti siis, kui Laural tekib tuju publiku ees laulda. Nende repertuaari kuuluvad eestikeelsed lood kodumaistelt artistidelt ja autoritelt. Siim Hendrik Saar õpib hetkel MUBA-s ning teeb kaasa mitmete põnevate bändidega nagu näiteks Out of Pace ja LiiSiim duo. Laura Rulli on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna muusikakooli, kuid praegusel ajal leiab teda rohkem kontserte ja muusikafestivale korraldamas. Laura ja Siim loodavad kontserdiga publiku hingele teha sooja kalli ning pai.

 

34. Tallinna rahvusvaheline festival Jazzkaar täidab 23. aprillist kuni 30. aprillini Eesti parima jazziga. Jazzkaare programm annab ülevaate, kes on A&O tänases kodumaises ja rahvusvahelises jazzmuusikas, lisaks on fookuses meie heliloojate uudislooming, põnevad eriprojektid ja uued albumid. Festivali raames toimub ka juba neljateistkümnendat korda linnaruumiprogramm, mille eesmärgiks on tuua muusika traditsioonilistest kontserdisaalidest pisut ebatavalistesse paikadesse, tutvustada seejuures jazzmuusikat ning eelkõige rõõmustada publikut!