Skip to main content

Publikupreemia väljakuulutamine ja kataloogi esitlus toimub 11. augustil kell 16.00

Eesti Kunstnike Liidu 22. aastanäituse kataloogi esitlus ning Kevadnäituse publiku lemmiku väljakuulutamine toimub 11. augustil kell 16 Tallinna Kunstihoones!

 

Kevadnäitusel Kunstihoones ning Kunstihoone galeriis saab kuni 14. augustini näha 72 kunstniku loomingut. Žürii liige Siim Preiman kirjeldab tänavust väljapanekut järgmiselt: “Näitusel on ühtviisi esindatud nii noored kui ka kogenud tegijad, kelle teosed käsitlevad muu hulgas päevakajalisi teemasid nagu loodus või poliitika. Ühtlasi leidub psühholoogilisi töid, mis mõtisklevad keha ja vaimu üle, samuti kunstis kohustuslikku vormimängu.“

 

Publiku lemmikule panevad 5000 euro väärtuses stipendiumi välja kunstitoetajad Tiit Pruuli, Jaan Manitski, Riivo Anton, Aivar Berzin ja Rain Tamm. Oma lemmiku poolt saab Tallinna Kunstihoones ja Kunstihoone galeriis hääletada kuni 7. augustini.

 

Näituse kataloogi esitleb Eesti Kunstnike Liidu president ja koostaja Elin Kard. Kataloogid on kättesaadavad Tallinna Kunstihoone raamatupoest ning Eesti Kunstnike Liidu kontorist.

 

Kõigi hääletanute vahel loositakse välja ka 500-eurone kinkekaart kunsti soetamiseks keskkonnas NOAR, kus näeb ka valikut Kevadnäituse töödest.
„Kevadnäitus 2022“ on valminud koostöös Eesti Kunstnike Liiduga.

 

Tule Kunstihoonesse, kunst avardab maailma!
Facebooki sündmus