Skip to main content

Raamatuesitlus ja vestlus – Olev Subbi: maastikud aegade lõpust

Olete oodatud näituse “Olev Subbi: maastikud aegade lõpust” kataloogi esitlusele reedel, 24. juulil kell 17:00 kohvik Huldas (Vabaduse v 8)! Esitluse raames toimub vestlus näituse kuraator Angels Miralda ja Jurriaan Benschopi vahel, kes on üks kataloogi teksti autoreid. Kohal on ka näitusel osalevad kunstnikud Maria Dalberg ja Nazim Ünal Yilmaz. 

 

Kõvakaaneline 136 leheküljeline kataloog ilmub kahes eraldi väljaandes – inglise ja eestikeelses ning on valminud kirjastus Lugemik koostöös Tallinna Kunstihoonega. Selles on esindatud näitusel osalevate kunstnike Olev Subbi, Larry Achiampongi, Maria Dalbergi, Nona Inescu, Ad Minoliti, Juana Subercaseaux´, Maya Watanabe ja Nazim Ünal Yilmazi tööd. Kataloogi tekstid on kirjutanud selle koostaja ja näituse kuraator Angels Miralda (Princeton, Barcelona), kunstiteoreetikud ja kuraatorid Jurriaan Benschop (Amsterdam, Berliin), Inga Lāce (Riia) ja Borbála Soós (Budapest, London). Kataloogi eessõna on Tallinna kunstihoone kuraator Tamara Luugilt. 

 

Esitlusel saab osta kataloogi hinnaga 20 eurot (tavahind 28 eurot).

 

Esitlusele eelneb kell 16.00 toimuv kuraatorituur näitusel “Olev Subbi: maastikud aegade lõpust” Tallinna kunstihoones. Sissepääs näitusepiletiga.

 

Näitus on avatud 24. juulist kuni 4. oktoobrini.