Skip to main content

TMW 2023: kunst / Art. Galeriituur Lasnamäe paviljonis!

Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskus (EKKAK) korraldab TMW raames spetsiaalse kunstiprogrammiga galeriituuri, millest võtavad osa Tallinna Kunstihoone Lasnamäe Paviljon, Okapi galerii, Positiiv galerii, Temnikova & Kasela galerii, Juhan Kuusi Dokfoto Keskus, Vaal galerii ja Telliskivi Loomelinnaku Roheline Saal. Galeriituuri päeval näeb eriilmelistel näitustel nii Eesti kui rahvusvaheliste kunstnike värsket loomingut. Näitusepaikades toimuvad päeva jooksul tuurid ning on võimalik tutvuda galeristide ja kunstnikega.

 

Galeriide vahel liikumiseks tuleb appi tellitud buss. Bussikohtade täitmine toimub iga väljumiskoha ees “kes ees, see mees” põhimõttel. Tuuriga võib liituda päeva jooksul tulles ajakavas märgitud kellaajal kindlasse näitusepaika.

 

 L, 13. mai, 12.00. Tallinna Kunstihoone Lasnamäe paviljon (J. Koorti 24). Kevadnäitus 2023
Tallinna Kunstihoone Lasnamäe paviljonis avatakse Eesti Kunstnike Liidu kevadnäitus. Näituse teosed valib žürii 274 taotluse hulgast. Väljapanekul osalevad Eestis tegutsevad kunstnikud 2022. ja 2023. aastal valminud maali, graafika, skulptuuri või installatsiooniga, video ja foto- või digiprindiga. Oma programmi koostades peab Kunstihoone oluliseks kaasaegsust, rahvusvahelisust, kureeritust ning põlvkondadeülesust.
Näitusel toimub eestikeelne tuur.

 

Teistest tuuri peatuskohtadest saad lugeda siit.