Skip to main content

VHK õpetajate ja lapsevanemate koor Lasnamäe paviljonis. Veljo Tormise “Kihnu pulmalaulud”

Kutsume teid kõiki osa saama meie kaheosalisest sündmusest, mis toimub 23. aprillil algusega kell 18:30. Tallinna Kunstihoone Lasnamäe paviljonis näitusel “Ülemlaul”. Üles astub Vanalinna Hariduskolleegiumi (VHK) õpetajate ja lapsevanemate koor repertuaariga Veljo Tormise “Kihnu pulmalauludest”. Kontserdile eelneb lühike kuraatorituur Tamara Luugilt.

 

18.00 avame paviljoni uksed

 

18.30 Kuraatorituur Tamara Luugiga
Avame õhtu kuraatorituuriga koos Tamara Luugiga, kes viib meid avastusretkele Lasnamäe paviljoni uuel näitusel “Ülemlaul”, kus on esitatud Raul Meele ja Krzysztof Piętka looming.

 

19.00 Kontsert
Seejärel astub lavale Vanalinna Hariduskolleegiumi (VHK) õpetajate ja lapsevanemate koor. Alustanud tegevust juba aastal 2008, on see koor oma võimsa jaapanikeelse repertuaariga võitnud paljude südamed. Tule ja naudi nende imelist esitust, mida on kuulda olnud kõikidel suurematel laulupidudel ning kontsertidel nii VHK-s kui ka Eesti segakooride Liidu üritustel.

 

Kontserdil esitatakse Veljo Tormise võimsaid “Kihnu pulmalaulusid”, mis viivad meid kaasa põnevale rännakule läbi rahvapärimuse.
Kavas:
Ei või õnneta elada!
Peiu pilkamine
Ilu kaob õue pealt
Sööge, langud!
ja mõned üllatuslaulud, mis pakuvad kindlasti meeldivat üllatust kõigile muusikasõpradele.

 

Dirigent: Lodewijk van der Ree

 

Ootame teid kõiki koos sõprade ja perega!
Kontsert on tasuta.