Skip to main content

Kaido Kirikmäe

SOOLO kontsertsari

Pühapäeval, 14. augustil kell 16:00 kutsub Tallinna Kunstihoone kontsertsari SOOLO kõiki osa saama eksperimentaalmuusiku Kaido Kirikmäe orgaanilistest helimaastikest.

 

KAIDO KIRIKMÄE on muusikat loonud alates 1990. aastast, alustades psühhedeelilise rock-muusikaga ning mille juurest edasi liikudes leidis end peagi eksperimentaal/elektrooniliste kõlapiltide vahendajana.

 

Ta on siiani avaldanud lisaks kahele sooloalbumile hulganisti loomingut erinevatel kogumikplaatidel, tema muusika on kõlanud nii kunstinäituste kui loodussaadete taustaks. Sooloesinejana on Kirikmäe lisaks Eestis toimunud olulistele esinemistele (Kumu Öö, Hea Uus Heli,Pöff, Sleepwalkers, Maailmafilm, kirikukontsert Uue Ajastu festivali raames Põlvas) oma heliloomingut esitlenud Lätis, Leedus, Venemaal, Poolas(Asymmetry festival),Saksamaal, Shveitsis, Ungaris(Sziget festival), Rumeenias, Inglismaal ning Islandil(Extreme Chill festival).

 

Kirikmäe loob ja esitab oma muusikat kontsertidel 100% reaalajas – luues kohapeal massiivseid, rafineerimata, kuid orgaanilisi helilaineid luuperi ning analoog-aparaatide abiga.

 

SOOLO kontserdid toimuvad koostöös Tallinna Kunstihoonega, kuraator Robert Jürjendal.

Sissepääs kontserdile näitusepiletiga.