Skip to main content

Ringkäigud Maria Valdma näitusel “Mälupalee”

Maria Valdma näitusel “Mälupalee” toimuvad alates 27. veebruarist igal laupäeval kell 12.00 giidiga ringkäigud – see on erakordselt mõnus viis saada kunstist rohkem teada!

 

Maria Valdma uute ehete esimene kandja on nime saanud mäletamise meetodilt, mis seisneb kujutiste mõttes paigutamises endale hästi tuntud paika. See antiikaja võte on väga tõhus ja selle kasutamine laialdaselt levinud. Iga mälupalee on muidugi läbinisti isiklik, sobides seepärast ideaalselt Valdma näituse pealkirjaks. Linnagaleriisse astudes on meil ainulaadne võimalus ringi uudistada tema palees, kus autor on iga objekti hoolikalt vorminud ja paigale asetanud.

 

Ringkäike viivad eesti keeles läbi Kunstihoone külastusjuhid Saara-Merilin Ehman, Johanna Jolen Kuzmenko ja Hanna-Antheia Stern.
Sündmus on tasuta, kuid osalejate arv piiratud (max 10 inimest), seega palume eelregistreeruda saates oma nimi, osalejate arv, kuupäev ja näituse nimi aadressile: kh@kunstihoone.ee.

 

NB! Tallinna Kunstihoone galeriis toimuvad Sirja-Liisa Eelma ja Mari Kurismaa näitusel “Korduvad mustrid” ringkäigud laupäeviti kell 12.30 ning Tallinna Kunstihoones Flo Kasearu näitusel “Elust välja lõigatud” kell 13!

 

Palume ringkäigul osaledes kanda maski. Ligipääsetavuse info leiad meie kodulehelt.

 

Tule Kunstihoonesse, kunst avardab maailma!

 

Fotol: Kunstihoone külastusjuhid Hanna Stern, Saara-Merilin Ehman, Johanna Jolen Kuzmenko.