Skip to main content

Raun Juurikas

SOOLO kontserdisari

Pühapäeval, 3.detsembril kell 16.00 esineb Tallinna Kunstihoones SOOLO kontserdisarjas novaatorlik džässipianist ja elektronmuusik Raun Juurikas.

 

Raun Juurikas on õppinud nii klassikalist kui ka jazz-klaverit ning lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kompositsiooni eriala. Tegemist on äärmiselt laia profiiliga muusiku, arranžeerija ning heliloojaga, keda tuntakse erakordselt põnevate elektrooniliste kõlamaailmade tekitajana. Tema isikupärast helipaletti võib tajuda mitme tuntud Eesti kollektiivi helikeeles. Nagu otsiva vaimuga loojad ikka, peab Raun ennast pigem muusika kanaldajaks.

 

Rauni loominguliste väljakutsete hulgas on ka komponeerimine erinevatele koosseisudele laias ampluaas: nüüdisaegne akadeemiline muusika, jazz, ambient, hiphop, reggae, dub, eksperimentaalne elektroonika, funk jne. Lisaks veel DSP-modulaarses keskkonnas programmeerimine tellimustööna, interaktiivse helikeskkonna kujundamine, paari dokumentaalfilmi originaalmuusika, maastikuinstallatsiooni heliline kujundus, playlist’ide koostamine, esinemised koos nüüdisaegse akadeemilise muusika koosseisudega ja pedagoogitöö.

 

SOOLO kontserdid toimuvad koostöös Tallinna Kunstihoonega, kuraator Robert Jürjendal.

 

Sissepääs kontserdile näitusepiletiga.

Facebooki sündmus