Skip to main content

Töötuba “Jõulumaagia reljeef”

19. detsembril kell 13.00 toimub Olesja Katšanovskaja-Mündi näituse “Hetkes olemise jäljed” raames kipsist jõulukaunistuse valmistamise töötuba „Jõulumaagia reljeef”. Osalema on oodatud 4–10-aastasted lapsed koos perega!

 

Olesja Katšanovskaja-Münd käsitleb näitusel “Hetkes olemise jäljed” paigalseisu ja üleilmse kriisiaja ühiskonnamõjusid uudsest vaatepunktist. Omandatud teadmiste ja isiklike kogemuste põhjal kujutleb Olesja ühiskonda elusa, hingava ning ihaldava kehana, mille käivitab meie ühistegevus. Näituse jaoks loodud installatsioonide, etenduste ja audioteoste kaudu küsib kunstnik, kuidas võiksime oma tunnete, mõtete ja tegudega muuta paigalseisu- ja kammitsetusetunnet? Olesja kutsub külastajaid ületama piiri näituseruumi ja kunstiteose vahel ning jätma endast jälgi tagumises galeriiruumis eksponeeritavasse savist installatsiooni.

 

Töötoas valmistame ise kipsist reljeefi, mille saab riputada kaunistuseks jõulupuule. Las see olla maagiliseks sümboliks, jäljendiks millestki heast, mis andis jõudu sel aastal raskustest üle saada. Kui Sul oleks võimalus luua oma maagiline sümbol, siis mis see oleks?

Töötuba juhendab kunstnik Olesja Katšanovskaja-Münd. Materjalid on olemas kohapeal. Töötoas osalemisel võivad riided määrduda savi ja kipsi tolmuga. Seepärast soovitame riietuda vastavalt. Kaitsemaske, käte desinfitseerijaid, põllesid ja kummikindaid pakume kohapeal.

 

Kellele: 4-10 aastased lapsed koos perega

 

Programm:
13.00 – Ekskursioon näitusel
13.30 – Töötuba (kestus kuni 1h)

 

NB! Kohtade arv on piiratud. Palume registreeruda siin: https://kunstihoone.typeform.com/to/UvkGOQhd

 

Sissepääs 10 € praktilises töötoas osalemise eest. Tasumine arve alusel peale registreerumist. Palume kanda ringkäigul ja töötoas maski.
Tule Kunstihoonesse, kunst avardab maailma!